Rektor Uniwersytetu w Białymstoku serdecznie zaprasza Pracowników i Studentów UwB na Piknik Urodzinowy największej podlaskiej uczelni. Impreza odbędzie się 9 czerwca 2022 r., w kampusie UwB przy ul. Ciołkowskiego 1, w godz. 17:00-22.00.

Wspólnie świętujmy 25. urodziny naszej Uczelni! Piknik to okazja do spotkania w miłej, luźnej  atmosferze, do integracji wszystkich członków uczelnianej społeczności: studentów, doktorantów, pracowników (członkowie rodzin też mile widziani :-)) Gwarantujemy wspaniałą zabawę w doborowym towarzystwie, poczęstunek i moc atrakcji! I młodsi, i starsi na pewno nie będą się nudzić.

W programie między innymi:

pyszne jedzenie (grill, foodtracki), lody, kawa i… cztery beczki niespodzianki od Rektora 😉

wizyta w Planetarium i możliwość zobaczenia krótkich pokazów filmowych przeznaczonych zarówno dla dzieci jak i dorosłych (ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w Planetarium, obowiązują zapisy przez interaktywny formularz),

zwiedzanie przestrzeni Kampusu UwB. Będzie można zajrzeć m.in. do Uniwersyteckiego Centrum Przyrodniczego i nowej siedziby Biblioteki Uniwersyteckiej, obejrzeć wystawę dzwonków z całego świata,

atrakcje dla dzieci: dmuchańce, zabawy z animatorami, malowanie buziek, balonowe szaleństwo oraz wata cukrowa,

strefy relaksu z możliwością odpoczynku na uniwersyteckich leżakach.

Oprawę muzyczną Pikniku zapewni DJ. Będzie też gościnny występ UwBandu. To zespół muzyki rozrywkowej, który tworzą wyjątkowo uzdolnieni studenci Uniwersytetu w Białymstoku i Przyjaciele Uczelni. Ich rockowo-jazzowo-bluesowa mieszanka stylów zachwyci każdego – a my zapewniamy miejsce do tańca!

Zapraszamy!


Zaproszenie na piknik UwB, informacje powtórzone w treści zaproszenia.
zaproszenie